Webhosting

Red PURPLE BLACK

Concurs de redactori

Scris de 

Pagina de știri a orașului nostru Info Podu Iloaiei lansează un concurs pentru a-și găsi redactori de știri, colaboratori. Acest concurs vine la inițiativa unui cititor care va premia pe câștigător cu 100 de lei. Sponsorul dorește să fie anonim.

Cine dorește să fie colaboratorul nostru trebuie să redacteze o știre despre un eveniment petrecut în orașul nostru, redactat manual (scris de mână), pe coală A4. Manuscrisul poate fi trimis în fotocopie pe adresa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sau poate fi lăsat la pizzeria Hap-Hap din Podu Iloaiei.

Pe lângă câștigător vor fi selectați și alți colaboratori. Știrile cele mai bune vor fi publicate pe pagină.

Lucrările pot fi transmise până pe data de 7 mai 2014 ora 24. Câștigătorul va fi anunțat pe pagină cu data de 8 mai 2014. Acesta va fi ales de sponsor. 

Vă dorim mult succes!

Advertising